Київстар скасував наступну абонплату за тариф

Київстар скасував наступну абонплату за тариф

Фото: Getty Images

Київстар зазнав хакерської атаки 12 грудня

Абонентам передплати, контракту та контрактним абонентам з послугою Домашній Інтернет не буде списано планову плату за пакет послуг у період із 22 грудня по 21 січня.

Мобільний оператор Київстар скасував планову плату за тариф для всіх своїх користувачів. Про це компанія повідомила у четвер, 21 грудня.

Оператор нагадав, що вже відновив надання всіх основних базових сервісів своїм клієнтам після наймасштабнішої в історії глобального телекомринку хакерської атаки.

А щоб висловити подяку своїм абонентам за їх підтримку та довіру, Київстар скасовував планову плату за тариф для всіх своїх користувачів.

  • Абонентам передплати, контракту та контрактним абонентам з послугою Домашній Інтернет не буде списано планову плату за пакет послуг у період із 22 грудня по 21 січня;
  • Користувачам Домашній інтернет від Київстар та Все разом не буде списано планову плату за пакет послуг з 1 по 31 січня;
  • Для корпоративних клієнтів буде надана знижка 100% на плату за тариф із використанням послуг мобільного зв’язку, фіксованого інтернету, передачі даних та телефонії з 1 по 31 січня.

Окрім цього, Київстар виділяє 100 млн гривень на потреби ЗСУ. Компанія пізніше повідомить, на що саме підуть ці гроші.

Нагадаємо, 12 грудня Київстар повідомив про масштабний збій у своїй мережі. В окремих регіонах крім мобільного зв’язку не працював і дротовий Інтернет. Пізніше в компанії підтвердили інформацію про кібератаку.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp