Колеги подумали, що виграли в лотерею 800 мільйонів фунтів

Колеги подумали, що виграли в лотерею 800 мільйонів фунтів

Фото: Скріншот

Колеги подумали, що виграли в лотерею 800 мільйонів фунтів

Їхній суботній квиток збігся з квитками тиражу середи, але різні дати звели нанівець їхній виграш.

Працівники ресторану Grissini у США зраділи, дізнавшись, що виграли 800 мільйонів фунтів стерлінгів у лотерею. Однак, попри правильні номери, з їхнім білетом були проблеми. Про це згадує Daily Star.

Це сталося у 2016 році у лотереї Powerball.

Одразу 42 співробітники ресторану раділи і святкували, впізнаючи кожен вдалий номер. Один із працівників навіть звільнився з роботи, так і не зрозумівши, що послідовна серія чисел на його білеті випала в інший день.

Зокрема, квиток, у якому були номери 2, 11, 47, 62, 63 і номер лотереї Powerball 17, повністю збігався з квитком попереднього розіграшу на тому тижні. 

“Я взяв телефон і почав називати номери всім присутнім. Усі номери збіглися з нашими. Потім почалося стовпотворіння. Було так багато радості, і я не можу передати словами почуття ейфорії, яке ми всі відчували. Коли ми зрозуміли зворотне, це було схоже на повітряну кульку, що здувається”, – сказав бармен Чарлі Поверомо.

Нагадаємо, жінка зі штату Вірджинія виграла лотерейний приз у розмірі 100 000 доларів.

В США працівник аеропорту виграв у лотерею $20 млн

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp