Volkswagen, Porsche и Audi перейдуть на стандарт зарядки Tesla

Volkswagen, Porsche и Audi перейдуть на стандарт зарядки Tesla

Фото: Unsplash

Електромобілі Volkswagen, Porsche та Audi перейдуть на стандарт зарядки від Tesla

У листопаді цього року Tesla оголосила про надання вільного доступу до документації за стандартом зарядних портів усім охочим.

Електромобілі компанії Volkswagen Group, яка володіє брендами Volkswagen, Audi, Porsche, Bentley та іншими, можна буде заряджати на станціях Tesla. Про це у середу, 20 грудня, оголосила пресслужба фірми.

Зазначається, що власники вже випущених електромобілів зможуть отримати доступ до мережі Tesla Supercharger до 2025 року за допомогою адаптерів. Того ж року зʼявляться нові автівки, які сходитимуть з конвеєра із вбудованим зарядним портом Tesla.

Тим часом Electrify America, дочірня компанія VW із зарядки електромобілів, запропонує відповідні розʼєми на своїх станціях.

Інші автовиробники, такі як GM, Rivian, Honda, Mercedes, Hyundai, Kia, Toyota та зовсім недавно Subaru також зробили заяви про використання стандарту зарядки Tesla.

 

Поки що не заявляла про переход Stellantis, материнська компанія, куди входять безліч брендів, таких як Jeep, Ram, Chrysler і Peugeot. Раніше компанія повідомляла, що оцінює стандарт заряджання.

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp