В Києві відкрили офіс Горизонт Європа, який допоможе з інвестиціями

В Києві відкрили офіс Горизонт Європа, який допоможе з інвестиціями

Фото: Міністерство цифрової трансформації України

В Україні відкрили Офіс Горизонт Європа

Найбільший обсяг фінансування в програмі передбачено на подолання глобальних викликів економіки та індустріальній спроможності ЄС.

В Україні на базі Національного фонду досліджень запрацював офіс Горизонт Європа. Мета його діяльності – інтегрувати українських інноваторів у європейський дослідницький простір, а також інтеграція між науковими комʼюніті ЄС та України. Про це у середу, 20 грудня, повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.

“Наука, інновації та технології набувають нового сенсу й повинні стати трендом у нашому суспільстві. Наше завдання – зробити так, щоб продукти інтелектуальної власності України відігравали важливу роль у розвитку Європейського Союзу”, – зазначив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Відзначається, що Горизонт Європа – найбільша програма Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій, з бюджетом 95,5 млрд євро на період 2021-2027 рр.

“Особливу увагу та найбільший обсяг фінансування в програмі передбачено на подолання глобальних викликів економіки та індустріальній спроможності ЄС, зокрема тісну співпрацю науки та інноваційного бізнесу”, – зазначили у відомстві.

Офіс Горизонт Європа займатиметься: підтримкою українських наукових організацій щодо підготовки запитів на фінансування, проведенням інформаційних заходів про можливості співробітництва у сфері науки та інновацій, допомогою в пошуку партнерів для проєктів у ЄС та в усьому світі, підвищенням обізнаності про історії успіху та роботою з конкретними проблемами реалізації проєктів в Україні, консультуванням щодо політики, пов’язаної з інтеграцією України в європейський дослідницький простір, та інш.

Україна, Великобританія та Естонія підписали меморандум про цифрову співпрацю для розробки та впровадження рішень у сфері штучного інтелекту та відкритих даних для електронного урядування. 

Раніше у Мінцифри повідомили, що українцям готують “смарт-мобілізацію”.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp