Виробник шин Bridgestone продає свій завод в РФ

Виробник шин Bridgestone продає свій завод в РФ

Фото: Shutterstock

Японський виробник шин Bridgestone продає свої активи в Росії

Компанія Bridgestone розпочала повномасштабну діяльність в Росії у 1998 році, але припинила роботу у березні 2022 року, після повномасштабного вторгнення РФ до України.

Японський виробник шин Bridgestone продасть свої російські активи багатопрофільній холдинговій компанії S8 Capital. Про це у середу, 20 грудня, йдеться на офіційному сайті компанії.

У компанії зазначили, що угода отримала всі необхідні нормативні дозволи та включає в себе продаж заводу з виробництва шин в Ульяновську та відділ продажів і маркетингу в Москві. При цьому 1000 співробітників російського заводу Bridgestone збережуть свої робочі місця.

Сума угоди не розголошується, але, за різними даними, становить від 77 мільйонів доларів.

Як відомо, Bridgestone була присутня на російському ринку з 1998 року. Компанія призупинила все виробництво в Росії в березні минулого року.

Bridgestone Corporation за обсягами виробництва займає перше місце в Японії та друге місце у світі (після Goodyear). Крім того, компанія є одним з найбільших постачальників спеціалізованих шин для автомобільних перегонів.

Засновник та акціонер холдингу S8 Capital – російський бізнесмен Саркісян Армен Меружанович.

Австрійський Raiffeisen Bank International знайшов ризикований спосіб, як скоротити витрати на виведення своїх грошей із Росії. Зокрема, банк уклав угоду з Олегом Дерипаскою, що нині перебуває під санкціями ЄС. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp