Директор Київстар заявив про відновлення послуг на 100%

Директор Київстар заявив про відновлення послуг на 100%

Фото: Getty Images

Київстар повністю відновив доступ до своїх послуг

Київстар почав впровадження оновлених методів кіберзахисту у співпраці з СБУ та Держспецзв’язку.

Мобільний оператор Київстар відновив усі послуги в Україні і за кордоном. Про це сказав президент компанії  Олександр Комаров в ефірі телемарафону в середу, 20 грудня.

“Ми відновили всі послуги на 100% по всій території України, а також за кордоном. Останню послугу, яку ми відновлювали, це був міжнародний роумінг. У понеділок ми почали і у вівторок закінчили. Усі послуги Київстар працюють без жодних обмежень”, – запевнив він.

За словами Комарова, за кілька днів стануть відомі дані про відтік абонентів Київстар до інших мобільних операторів, бо “усе ще є деякі проблеми з внутрішніми системами моніторингу”.

Він зазначив, що у Київстар зробили висновки після масштабної кібератаки і почали впровадження оновлених методів кіберзахисту у співпраці з СБУ та Держспецзв’язку. Також компанія ділиться своїм досвідом ліквідації наслідків кібератаки з іншими технологічними компаніями України.

Нагадаємо, сьогодні вранці Київстар повідомив про нові проблеми з голосовим зв’язком і роботою мобільного застосунку в низці міст на заході та півдні України. Зокрема, користувачі скаржились на якість зв’язку у Львівській, Рівненській, Миколаївській, Кіровоградській і Сумській областях.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp