ЄС надав Україні €150 млн безповоротної допомоги

ЄС надав Україні €150 млн безповоротної допомоги

Фото: Пресслужба президента України

Грантове фінансування допоможе відновити зруйновані об’єкти

Отримані гроші є частиною угоди нашої держави з ЄС про фінансування програми Підтримка швидкого відновлення України.

Україна отримала 150 млн євро фінансової допомоги на безповоротній основі від Євросоюзу. Про це повідомив Мінфін у середу, 20 грудня.

Вказано, що отримані гроші є частиною угоди нашої держави з ЄС про фінансування програми Підтримка швидкого відновлення України.

“Грантове фінансування допоможе забезпечити пріоритетні заходи з відновлення критично важливих об’єктів, що постраждали внаслідок збройної агресії рф, зокрема транспортної інфраструктури, комунальних об’єктів і послуг, соціальної інфраструктури та житлових приміщень”, – йдеться у повідомленні.

Другий транш обсягом 100 млн євро очікується вже у першому кварталі 2024 року. Кошти підуть як на фінансування заходів з відновлення, так і на підтримку малих фермерських господарств й інших представників сільського господарства.

Раніше у середу стало відомо, що на 2024 рік потреби України в міжнародній допомозі зменшили майже на 4 млрд доларів – до 37,3 млрд доларів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp