У США продавець випадково порвав лотерейний білет з джекпотом у $500 тисяч

У США продавець випадково порвав лотерейний білет з джекпотом у $500 тисяч

Фото: pixabay.com

Переможець отримав $500 тис. після того, як продавець розірвав лотерейний квиток

Чоловік отримав свій приз у 500 тисяч доларів від лотереї штату Індіана після того, як продавець помилково розірвав його виграшний квиток.

Американець виграв 500 тисяч доларів у лотерею Hoosier, але продавець випадково порвав щасливий квиток. Про це повідомляє Casino.org.

Зокрема, чоловік на ім’я Пол Маршалл дізнався, що виграв у лотерею, і повернувся з дорогоцінним квитком в магазин, де він його купив, щоб його перевірили.

У магазині перевірили і підтвердили його квиток. Але оскільки продавці лотерей не можуть виплачувати виграші, що перевищують 600 доларів, йому дали роздрукований аркуш з інструкціями, як зв’язатися з відділом з розгляду претензій.

Після цього продавець швидко розірвав квиток і викинув його у смітник.

Коли чоловік прибув до центру розгляду скарг, він показав співробітникам лотереї письмові інструкції, але у нього не було виграшного квитка, і вони відмовилися платити. Він розповів про ситуацію, тому представники лотереї відвідали торгову точку і переглянули відеозапис, який підтвердив розповідь Маршалла. Тому вони вирішили виплатити переможцю джекпот у розмірі 500 тисяч доларів.

Що стосується продавця магазину, то за словами лотерейної комісії, це була м’язова пам’ять. Він настільки звик мати справу з втраченими квитками, що викинув його за звичкою.

Раніше повідомлялося, що жінка з Мідлендса сказала, що ніхто не повірив їй, коли вона розповіла, що виграла 300 тисяч доларів за скретч-квитком.

Мешканець штату Каліфорнія виграв у лотерею $1,76 млрд

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp