Україна отримала від МВФ 900 млн доларів

Україна отримала від МВФ 900 млн доларів

Фото: Getty Images

МВФ надав Україні третій транш у межах поточної програми

Ці гроші будуть спрямовані на фінансування пріоритетних видатків бюджету, зазначив прем’єр Денис Шмигаль.

Україна отримала транш за програмою з Міжнародним валютним фондом майже на 900 млн доларів. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у мережі Х (Twitter) в четвер, 14 грудня.

“Україна отримала на свої рахунки від МВФ близько 900 млн доларів. Ці кошти будуть спрямовані на фінансування пріоритетних видатків бюджету”, – написав він.

Прем’єр подякував голові МВФ Крісталіні Георгієвій та співробітникам фонду “за швидкі рішення на користь України та високу оцінку зусиль України щодо проведення реформ”.

Раніше на поточному тижні рада директорів МВФ затвердила другий перегляд програми розширеного кредитування – мова йде вже про третій транш для України.

Нагадаємо, у листопаді МВФ покращив прогноз ВВП України удвічі – до 4,5% до кінця 2023 року. При цьому ще у жовтні фонд прогнозував зростання цього показника на рівні 2%, а в заявах на рівні керівництва фонду лунали навіть оцінки від 1%.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp