Новорічний настрій у кожній краплі: секрет українського смаку

Новорічний настрій у кожній краплі: секрет українського смаку

Фото: надане рекламодавцем

Вікові традиції виготовлення горілки в Україні тісно переплітаються з історією нашого народу.

Але коли мова заходить про справжню якість та витончений смак, продукція АБК Дніпро яскраво вирізняється з-поміж інших.

Деякі речі старі, як час, і українська горілка – одна з них. Українська горілка – це не просто напій, це культурний феномен. Її створення засноване на стародавніх рецептах, а кожен етап виробництва відображає справжню майстерність. Тож не дивно, що цей напій здавна прикрашав святкові столи наших предків. Горілка від АБК Дніпро не лише підкреслює унікальність української культури, а й визначає новий стандарт смаку та якості у світі алкоголю.

Мистецтво у пляшці

Справжній геній полягає в тому, щоби створити не просто щось високоякісне, а продукт, який буде вирізнятися з-поміж усього різноманіття сучасності. Що робить горілку від АБК Дніпро неповторною? Це технології виробництва, увага до найдрібніших деталей і вірність традиціям, які передаються з покоління до покоління українців.

Перший етап виробництва горілки – це відбір найкращих інгредієнтів, причому виключно українського походження. Спирти класу Люкс, ретельно підібрана сировина та найчистіша артезіанська вода з власних свердловин – все це робить кінцевий продукт чистим, як сльоза.

Наступна стадія – очищення. Тут використовуються передові технології, що гарантують абсолютну чистоту продукту. Спеціальний процес фільтрації забезпечує найвищий ступінь чистоти, видаляючи непотрібні елементи і залишаючи лише есенцію справжнього смаку.

І нарешті – розлив у пляшки. На цьому етапі також все відбувається максимально технологічно і з дотриманням всіх норм та правил. Адже на виробництві встановлено сучасне німецьке обладнання – лінія розливу Krones AG потужністю 6000 пляшок на годину.

Тому можна з упевненістю сказати, що горілка від АБК Дніпро – це не просто напій, а витвір, у якому традиції зливаються з передовими технологіями. Тут не тільки виробляється горілка – тут створюється шедевр.

Що обрати?

Підприємство випускає горілку під торговими марками “Колос” та “Петриківська”. Класична горілка ТМ “Колос” підійде для будь-якого застілля та задовольнить смаки більшості гостей. Натуральний мед у складі горілки робить її смак надзвичайно м’яким.

Житня горілка ТМ “Колос” стане ідеальним доповненням до застілля з яскравими та різноманітними автентичними стравами. Вона теж містить натуральний мед, а ще – ароматний настій сухариків житнього хліба. Горілка “Відбірна” – для поціновувачів найчистішого смаку. До неї виробник додав мед і настій з пророщених зерен вівса.

1

 

“Петриківська” – ще один бренд горілки від одного з найвідоміших в Україні виробників. Цей бренд представлений трьома видами напою: “Класична”, горілка особлива “Традиційна” з додаванням натурального меду та листя чорної смородини, а також особлива “Житня” – з ароматом сухариків із бородинського хліба.

1

 

“Петриківська” крафтова серія – ексклюзивна, елітна пропозиція. Це справжній еталон української горілки. Горілка з крафтової серії ТМ “Петриківська” відрізняється не лише вишуканим смаком, а й оригінальною дизайнерською етикеткою та ексклюзивними пляшками, виготовленими власноруч українськими склодувами. Кожна пляшка має унікальну форму, що не повторюється.

У крафтовій серії ви знайдете не лише класичну горілку, а й неповторні настоянки: “Медова”, “Журавлина”, “З перцем”, “Самогон”, “Зернова”, “Зубрівка” та “Калганівка”. Усі вони також виготовляються виключно з натуральних інгредієнтів найвищої якості.

1

 

АБК Дніпро – це не просто ім’я, це гарантія якості та смаку. А кожна пляшка горілки – витвір мистецтва, створений з глибоким розумінням та любов’ю до процесу виробництва. Тут не приймають компромісів між якістю і традиціями, тому кожна крапля горілки – це справжня перлина у світі алкогольних напоїв. Смакуйте традиції, насолоджуйтесь кристальною чистотою та витонченим смаком і дозвольте собі стати частиною вікової історії.

1