Чи є шанс знайти кохання в Україні під час війни

Ще кілька років тому ринок онлайн-знайомств в Україні набирав своєї популярності.

Достатньо було одного “свайпа” і ви вже домовляєтеся про побачення. Наскільки ситуація змінилася зараз з огляду на те, що багато чоловіків на фронті, а жінки виїхали за кордон? Провели інтерв’ю із Максимом Ковальським, представником сайту знайомств для українців UkrDate.

Максим, розкажи, як змінилася ситуація зі знайомствами за останні півтора роки?

Максим: Ми очікували, що кількість реєстрацій значно зменшиться, але на диво, реєстрацій стало бiльше. Наприклад, за березень 2022 – грудень 2022 року кількість користувачів збільшилася на 46%, якщо говорити про реєстрації з-за кордону вони зросли у 8 разів з березня по жовтень 2022 року, а в 2023 році наш сайт перевищив позначку в 1 млн. активних користувачів. Під активними маємо на увазі тих, хто заходить не рідше 4 разів на тиждень.

1

 

До 2022 року на сайті було 600 тисяч активних користувачів. Найбільший прирiст ми спостерігали з країн Європи, але й великі міста України не відставали. У червнi-вереснi 2023 року кількість користувачів з Києва зросла на 34%, з Харкова на 16%, з Одеси – на 23%, з Дніпра – на 12%, із Запоріжжя та Львова – на 15%. Реєстрації з Польщі, Німеччини, Румунії, Ізраїлю, США продовжують зростати щомісяця.

1

 

Ми активно залучаємо користувачів, але бачимо, що багато хто приходить за запрошенням друзів.

Як змінилося співвідношення користувачів серед жінок і чоловіків?

Максим: Жінок більше ніж чоловіків, але не набагато. У середньому по містах на 7-12%. Основний вік користувачів – 34-47 років, але багато й тих, кому 18-25, особливо у великих містах України.

Чи є якісь дані про сформовані пари? Який відсоток користувачів успішно знайомляться?

Максим: Якщо вірити відгукам та опитуванням, то кожен 6 українець знаходить те, за чим прийшов на сайт. Багато хто, видаляючи анкету, пише подяку і зазначає, що познайомився успiшно. Дехто надсилає історії першої зустрічі, ділиться фотографіями з весіль. У цьому і полягає наша місія – допомагати знаходити свою людину для створення сім’ї.

1

 

А на що звертають увагу українці при знайомстві на сайті?

Максим: Ми регулярно проводимо опитування серед користувачів. Виходячи зі свіжих даних опитування, в якому взяли участь 15500 українців віком від 24 до 62 років, 62% звертають увагу на очі та обличчя (тому настільки важливо додавати фотографії в анкету на сайті знайомств), 24% дивляться на інтереси та заповненість профілю 9% звертають увагу на грамотність, 3% – наявність шкідливих звичок, 2% на загальну сферу діяльності. Дані показують, що на сайті знайомств зовнішність не менш важлива, ніж при знайомствах у реальному житті.

1

 

Основні цілі користувачів: стосунки чи спілкування?

Максим: UkrDate – сайт для серйозних знайомств, тому, у 95% випадків люди приходять з метою створити стосунки та родину. Але є й ті, хто хоче спілкування, планує переїзд чи хоче флірту. За останній рік, наприклад, користувачі відзначали, що шукають серйозні стосунки, але будуть раді просто дружньому спілкуванню та допомозі з адаптацією в іншій країні.

1

 

Якщо говорити про відсоткове співвідношення тих, хто реєструється з-за кордону і в Україні, кого більше?

Максим: Користувачів, які зареєструвалися в Україні за період червень-вересень, було на 44% більше, ніж тих, хто реєструвався з-за кордону. Це тішить тому, що люди, не дивлячись на дуже важкі часи, готові спілкуватися, знайомитися і знаходити любов!

Як працюють алгоритми з підбору відповідної людини?

Максим: Нейронна мережа знаходить партнерів зі схожими інтересами, поглядами та рисами обличчя. Є розумний пошук, який моментально пропонує сумісних потенційних партнерів. Ще на сайті більше сотні опитувань на різні гострі теми, відповідаючи на які користувач бачить тих, хто відповів так само. Чим більше опитувань, тим вищий шанс познайомитися з людиною, яка на 100% розподіляє ваш погляд на життя.

А що щодо безпеки та конфіденційності даних?

Максим: Ми застосовуємо безліч заходів безпеки, включаючи шифрування даних, системи перевірки, модерацію профілів та інструкції для користувачів з захисту конфіденційності.

Який процес перевірки профілів на сайті?

Максим: Усі анкети, фото та відео проходять автоматичну перевірку, далі перевірку модераторами вручну, а після – верифікацію у 4 етапи: за фото, номером телефону, e-mail та акаунтом у соцмережах. Повністю верифіковані анкети отримують спеціальний бейдж, який підтверджує, що користувач реальний.

Чи багато шахраїв?

Максим: На щастя, ні. Але іноді трапляються фейкові анкети, які запрошують відвідати різноманітні сайти. Такі профілі автоматично блокуються без права повторної реєстрації. Ми дуже серйозно ставимося до безпеки та комфорту користувачів.

Як ви підтримуєте етику та повагу на вашому сайті, щоб запобігти негативну поведінку?

Максим: У нас чіткі правила використання та політика нульової толерантності до негативної поведінки. Ми навчаємо користувачів, як повідомляти про негативний досвід, одразу вживаємо заходів.

Як ваш сайт сприяє утворенню міцних і довгострокових відносин між людьми?

Максим: Ми підтримуємо користувачів на кожному етапі: від створення анкети до початку листування. Понад 200 фраз для привернення уваги на будь-який смак. Якщо користувач не знає, що написати, завжди можна вибрати одну фразу та надіслати співрозмовнику. Є підказки, які допомагають розпочати розмову та яскраві віртуальні подарунки для звернення уваги.

На сайті детальнi анкети з усіма важливими даними: від зросту та ваги, до режиму дня та звичок. Можна навіть вказати переваги в їжі та улюблений напій. Дані, якi спiвпадають, завжди підсвічуються кольором, щоб іншим було легше орієнтуватися в анкеті. Ми намагаємося зробити процес знайомства максимально простим, швидким та ефективним.

Які країни та регіони мають найбільшу кількість користувачів на вашому сайті?

Максим: Ми сайт знайомств для українців, тому 60% це Україна. Найбільше користувачів із міст-мільйонників та великих міст України, але є достатній вибір у маленьких містах та селах. На другому місці Польща та Німеччина, далі Великобританія, Ізраїль, Америка, Канада, Латвія, Франція, Іспанія. Особливість сайту в тому, що всі користувачі родом із України.

1

 

Які майбутні плани та інновації ви плануєте впровадити на вашому сайті?

Максим: Ми покращуємо алгоритми з підбору ідеального збігу, працюємо над безпекою та впроваджуємо нові опції, щоб знайомства були ще швидшими! Скоро самі все побачите!

Напишить кілька порад тим, хто тільки думає про реєстрацію на сайті знайомств

Максим: Заповнюйте анкету! Це дуже важливо. Вказуйте детальну інформацію про себе, додавайте багато різних фотографій високої якості та мету пошуку. 91% користувачів відзначили, що пройдуть повз анкети без фото. Сайт знайомств – простий та швидкий спосіб знайти пару, якщо ви націленi на успіх. Перевірено!