В Укрзалізниці заявили, що очікують 7 млрд грн прибутку за підсумками року

В Укрзалізниці заявили, що очікують 7 млрд грн прибутку за підсумками року

Фото: latifundist.com

Укразалізниця повідомила про рекордні перевезення

У 2023 році Укрзалізниця має отримати рекордний дохід за останні п’ять років – 99,6 млрд грн, повідомив в.о. голови правління компанії.

Державна компанія Укрзалізниця очікує отримати 7 млрд грн чистого прибутку за підсумками 2023 року. Про це заявив в.о. голови правління компанії Євген Лященко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно повідомленню, у 2023 році Укрзалізниця має отримати рекордний дохід за останні п’ять років – 99,6 млрд грн. З них 82,1 млрд – дохід від вантажних перевезень, 8,4 млрд грн – від пасажирських, 9,1 млрд грн – інші доходи.

За словами Лященко, вийти на прибуток у 2023 році компанії допомогла реалізація заходів з оптимізації операційної діяльності, в тому числі перехід на прямі контракти з виробниками.

За підсумками 2022 року компанія отримала 9,6 млрд грн чистого збитку. В березні нинішнього року Кабмін призначив новим керівником Укрзалізниці Євгена Лященко.

Минулого тижня Укрзалізниця повідомила про рекордний обсяг вантажних перевезень. Зокрема, за підсумками листопада компаніяперевезла 14 млн тонн вантажів, що на 33,8% більше аналогічного періоду 2022 року та на 4% більше жовтня 2023 року. За її інформацією, це рекордний показник від початку повномасштабної війни.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp