SAS вилучили зі свого бортового меню напої Nesquik

SAS вилучили зі свого бортового меню напої Nesquik

Фото: SAS

Скандинавські авіалінії відмовилися від Nesquik

НАЗК України внесло компанію Nestle до списку спонсорів війни , через її роботу в РФ. Станом на початок 2022 року, компанія мала 7 фабрик в Росії.

Skandinavian Airlines (SAS) вилучила зі свого бортового меню напої Nesquik через те, що компанія Nestle потрапила до “списку спонсорів війни” в Україні. Про це у понеділок, 11 грудня,  повідомляє TV2.

“Ми підтверджуємо, що виключили Nesquik із нашого бортового асортименту через занесення компанії Nestle до українського списку спонсорів війни”, – йдеться в заяві SAS.

Крім того, SAS відмовилася від напоїв Pepsi. Компанія повідомила, що перебуває в процесі спілкування з постачальниками, щоб уточнити їхню позицію щодо війни в Україні.

“Ми також ведемо діалог з обмеженою групою постачальників, щоб зрозуміти їхні плани на майбутнє”, – зазначили в авіакомпанії.

Зазначимо, список “Міжнародних спонсорів війни” – це інструмент тиску на компанії, які продовжують вести бізнес із Росією.

НАЗК внесло швейцарську корпорацію Nestle до переліку міжнародних спонсорів війни, оскільки підприємства корпорації продовжують працювати в РФ, постачати туди товари і розширювати російську виробничу базу. 

Нагадаємо, раніше НАЗК внесло угорський OTP Bank до переліку міжнародних спонсорів війни. У цей список також потрапила китайська компанія Xiaomi Corporation

НАЗК визнало спонсором війни виробника Ведмедика Барні та Мілки

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp