Siemens та Volkswagen прагнуть отримати компенсації за інвестиції в РФ

Siemens та Volkswagen прагнуть отримати компенсації за інвестиції в РФ

Фото: Unsplash

Siemens та Volkswagen закликали уряд Німеччини компенсувати інвестиції в РФ

Після запровадження країнами Заходу санкцій проти РФ низка іноземних брендів вирішила продати свій бізнес у Росії.

Підрозділи компаній Siemens і Volkswagen звернулися до уряду Німеччини із запитом про компенсації у зв’язку з фінансовими втратами в Росії. Про це у понеділок, 11 грудня, повідомляє FAZ.

Представники компаній пояснили свою ініціативу бажанням скористатися механізмом гарантій з боку німецького уряду.

“Як і багато інших німецьких компаній, Siemens убезпечила інвестиції в Росії, вдавшись до інструменту інвестиційних гарантій з боку федерального уряду”, – заявив представник Siemens Mobility.

Представник Volkswagen Bank також зазначив, що розгляди щодо компенсацій тривають, але відмовився навести інші подробиці.

Повідомляється, що станом на середину листопада уряд Німеччини отримав 16 запитів від 8 компаній, які вирішили скористатися інвестиційними гарантіями через відхід з Росії на загальну суму в 2,8 млрд євро.

Нагадаємо, у березні Binance заборонила росіянам операції з доларом і євро. Таке рішення пояснили обмеженнями в рамках десятого пакета санкцій Євросоюзу проти РФ.

У вересні стало відомо, що біржаBinance вирішила покинути ринок Росії, а в листопаді Binance повідомила про блокування депозитів у рублях.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp