Найбільша криптобіржа аносувала припинення підтримки російського рубля

Найбільша криптобіржа аносувала припинення підтримки російського рубля

Фото: itc.ua

Binance із 31 січня 2024 року перестане підтримувати операції з російським рублем

Binance повідомила, що користувачі можуть здійснювати P2P-торгівлю з російським рублем (RUB) на платформі CommEX без комісій.

З 31 січня 2024 року найбільша криптобіржа – перестане підтримувати операції з російським рублем. Про це повідомила пресслужба компанії.

“За рішенням про вихід з Росії та продаж бізнесу компанії CommEX, Binance P2P припинить підтримку російського рубля (RUB), зокрема таких торгових пар: USDT/RUB, BTC/RUB, FDUSD/RUB, BNB/RUB, ETH/RUB, BUSD/ RUB та RUB/RUB з 31 січня 00:00 (UTC)”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що користувачі можуть здійснювати P2P-торгівлю з російським рублем (RUB) на платформі CommEX без комісій. 

Нагадаємо, у березні Binance заборонила росіянам операції з доларом і євро. Таке рішення пояснили обмеженнями в рамках десятого пакета санкцій Євросоюзу проти РФ.

У вересні стало відомо, що біржаBinance вирішила покинути ринок Росії, а в листопаді Binance повідомила про блокування депозитів у рублях.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp