Оприлюднено дані декларації Стефанчука за час війни

Декларація Стефанчука не змінилася за час війни

Фото: facebook.com/ruslan.stefanchuk

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук

Декларація спікера парламенту свідчить про те, що за час війни його майновий стан залишився таким, як і був.

Майновий стан голови Верховної Ради Руслана Стефанчука за час війни не змінився. Про це свідчить декларація спікера парламенту за 2022 рік, що оприлюднена на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

У власності Стефанчука квартира в Хмельницькому площею 93,4 кв. м. Разом із дружиною (50%) він також володіє земельною ділянкою площею 1008 кв. м і недобудованим присадибним будинком загальною площею 270 кв. м метрів у селі Білогородка Київської області.

У власності Стефанчука також легковий автомобіль Mitsubishi Outlander 2018 року випуску, а у його дружини – Renault Captur 2015 року випуску.

Стефанчук також задекларував старовинну ікону, ювелірні вироби дружини та бібліотеку наукової літератури з близько 5000 книжок, якою володіє разом із дружиною.

На дружину Стефанчука записана квартира площею 101,8 кв. м у Києві, вона також частково (50%) володіє квартирою площею 49,8 кв. м у смт Ярмолинці Хмельницької області. Дружина голови Верховної Ради орендує в Києві гараж.

Нагадаємо, працівники ДБР повідомили ще одну підозру керівнику Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки: військком, який у липні побив підлеглого, ще й “забув” задекларувати статки на 46 млн грн.

Рівненського військкома взяли під варту

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp