Українські енергетики отримали міжнародну премію

Українські енергетики отримали міжнародну премію

Фото: plattslive.com

Вручення премії Platts S&P Global Energy Awards відбулось у 25 раз

Представники групи ДТЕК отримали нагороду Corporate Impact Award за збереження світла в Україні під час повномасштабної війни.

Компанію ДТЕК відзначили престижною міжнародною нагородою Platts S&P Global Energy Awards. Про це повідомила пресслужба енергохолдингу у п’ятницю, 8 грудня.

Вказано, що напередодні в Нью-Йорку відбулась церемонія нагородження щорічної премії Platts S&P Global Energy Awards. Група ДТЕК отримала нагороду Corporate Impact Award за збереження світла в Україні під час повномасштабної війни.

Виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук під час отримання нагороди заявив, що вона присвячена усім енергетикам, які працюють над збереженням світла в небезпечних умовах війни по всій Україні, в тому числі у прифронтових регіонах, які постійно потерпають від обстрілів.

1

Нагорода українських енергетиків. Фото: ДТЕК 

Раніше стало відомо, що ДТЕК і аудиторська фірма KPMG розробили проект для контролю міжнародної допомоги для енергетичної галузі.

Також повідомлялося, що ДТЕК першою серед українських компаній приєдналася до антикорупційної ініціативи PACI.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp