В Україні розробили перший автоматизований сервіс отримання аірдпропів криптовалют – “Проект х100”

Що дозволяє отримувати криптовалюту безкоштовно від нових технологічних проектів як новачкам, так і досвідченим інвесторам. А що може бути краще, ніж безкоштовна криптовалюта?

Макроекономіст і CEO Real Vision Рауль Пол стверджує, що бачить зараз перспективними лише два напрямки, які приноситимуть реальний дохід – технології та криптовалюти.

Більшість криптовалют – це і є нові технології

Криптовалютний ринок демонструє черговий етап пожвавлення, активності та зростання. Це пов’язано як з майбутнім халфінгом Біткоіна, так і напередодні розгляду заявок від найбільших інвестиційних фондів на створення спотових Bitcoin ETF (біржових інвестиційних фондів), які відкриють шлях ринку широкому колу інституційних інвесторів.

Хоча жодних гарантій схвалення американською комісією з цінних паперів (SEC) у 2024-2025 роках немає, інвестори явно налаштовані на черговий bull-run.

А біткоін, що займає домінуючу роль на ринку криптовалют, впливає і на вартість всіх інших криптовалют. Тому що “точка входу” на ринок зараз виглядає досить привабливо.

Успішний інвестор = розумний інвестор

Не слід, звичайно, забувати і про ризики, які на ринку криптовалют вище, ніж на інших ринках за рахунок високої волатильності. Але й за рахунок неї ж інвестори отримують такі бажані х100 – стократний прибуток від суми інвестицій.

Багато інвесторів, які досягають таких успішних результатів, купують криптовалюту на ранніх етапах токенсейлів або отримують на аірдропах.

Токенсейл та аірдроп – це два основні маркетингові елементи запуску криптовалютних проектів, з яких найближчим часом домінуючим, якщо не єдиним, будуть саме аірдропи.

Airdrop – частина маркетингової кампанії, в рамках якої користувачі отримують винагороду за участь та/або привернення уваги до проекту у валюті цього проекту. Але лише ті, хто виконав всі вимоги.

Retro airdrop – різновид airdrop, де винагороду отримують користувачі за активність про умови якої раніше не оголошувалося.

Що пропонує своїм користувачам “Проект х100”?

Напрацьовану за роки експертизу у пошуку та оцінці проектів за більш ніж 50 показниками. Зрозуміло, їх можна шукати і оцінити і виконувати самостійно, але навіть безкоштовна криптовалюта може зазнати збитків – витрачені зусилля і час можуть просто не коштувати. А грамотно відібраний проект може принести тисячу і десять тисяч відсотків. Саме на цьому спеціалізується проект “Проект х100” та для цього розробив власний продукт.

1

 

На реальних прикладах

Arbitrum (ARB) – ретродроп за нескладний набір дій в середньому по $2 тис. на рахунок отримали понад 600 тисяч. адрес. А це понад мільярд доларів.

Uniswap – по $2400 отримали 251 тисяча адресів.

1

 

Чи не безкоштовно, але доступно

“Проект х100” за останні 2 роки заробив понад $500 тисяч на ринку, що падає. І напередодні майбутнього bull-run’aпропонує своїм клієнтам участь у тих проектах, які вибирає для себе за допомогою розробленої автоматизованої системи.

Мінімальна оплата складає $100 на один обліковий запис, яких може бути до 10. Куди входять створення окремого гаманця, облікових записів у твіттері та дискорді та необхідні публікації від їхнього імені, проходження тестнетів та виконання необхідних дій, а також оплата внутрішніх транзакцій в мережі (газ).

Все, що потрібно для того, щоб почати отримувати безкоштовну криптовалюту на аідропах – це скористатися чат-ботом “Проекту х100”.