Житель Брукліна двічі виграв у лотерею 10 млн доларів

Житель Брукліна двічі виграв у лотерею 10 млн доларів

Фото: NY Lottery

Мюррей з Брукліна вдруге виграв 10 мільйонів доларів

Минулого року Уейн Мюррей також виграв 10 мільйонів доларів, граючи в гру Black Titanium.

Житель Брукліна виграв десять мільйонів доларів у скретч-грі – трохи більше ніж через рік після того, як він виграв джекпот граючи в Нью-Йоркську лотерею. Про це повідомляє New York Post.

Переможець на ім’я Уейн Мюррей отримав головний приз купивши за 30 доларів лотерею 200X.

Представники лотереї зазначили, що минулого року він теж виграв 10 мільйонів доларів, граючи в гру Black Titanium. Обидва виграшні квитки були придбані в одному і тому ж магазині, H&A Gas & Convenience.

Мюррей не сказав, на що витратить свій грошовий приз, який склав трохи більше шести мільйонів доларів після сплати податків. Невідомо також, що він зробив з першим.

Незважаючи на свою неймовірну удачу, мільйонер досі веде скромне життя у своєму тихому районі Іст-Флатбуш, де, за словами сусідів, живе у простому триповерховому, напівприбудованому цегляному будинку, в якому він провів більшу частину свого життя.

Згідно з даними Нью-Йоркської лотереї, шанси виграти в скретч-грі 200X становлять 1 до 3,64 мільйона, а шанси виграти в грі Black Titanium – 1 до 3,53 мільйона.

Раніше повідомлялося, що чоловік з Вірджинії (США) виграв джекпот у понад 300 тисяч доларів.

У Китаї чоловік придбав 50 тисяч лотерейних квитків і виграв $30 мільйонів

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp