SpaceX Маска має намір продати акції при оцінці в 175 мільярдів дол – ЗМІ

SpaceX Маска має намір продати акції при оцінці в 175 мільярдів дол - ЗМІ

Фото: Скриншот из видео

Ракета-носій Falcon 9

Після двох років збитків компанія SpaceX повідомила про прибуток у розмірі 55 млн дол за перший квартал 2023 року і до її планів входить продаж акцій.

SpaceX планує продати свої акції інвесторам за ціною близько 95 доларів за штуку. Загальна сума пропозиції може становити 500-750 млн дол., що дасть оцінку компанії у 175 млрд. доларів. Про це у четвер, 7 грудня, пише Bloomberg.

Вказується, що остаточні умови залежатимуть від зацікавленості як з боку продавців, так і з боку покупців.

SpaceX планує отримати в поточному році виручку в розмірі близько 9 млрд доларів від свого бізнесу із запуску ракет і Starlink, а в 2024 прогнозується, що продажі зростуть приблизно до 15 млрд. доларів. 

Заснована в 2002 році компанія SpaceX пропонує послуги з космічних запусків із використанням ракети-носія Falcon. Компанія також відправляє корисне навантаження на орбіту для клієнтів із приватного сектору, для Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США (NASA) та інших урядових установ США.

Нагадаємо, 28 листопада ракета-носій Falcon 9 успішно вивела на орбіту партію з 23 міні-супутників  Starlink. 20 листопада SpaceX запустила на орбіту ще 22 інтернет-супутники Starlink

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp