Партія вантажівок вирушила залізницею до Польщі

Партія вантажівок вирушила залізницею до Польщі

Фото: Скриншот

Укрзалізниця відправила першу партію вантажівок через кордон з Польщею

У складі поїзда 23 платформи, на які було завантажено 13 тягачів з напівпричепами. Поїзд курсує за маршрутом Скнилів – Славкув.

Укрзалізниця відправила до Польщі перший контрейлерний поїзд з вантажівками, які змушені були чекати на кордоні через блокаду з боку польських перевізників. Про це 7 грудня повідомила пресслужба компанії.

 

У складі першого поїзда 23 платформи, на які завантажили 13 тягачів з напівпричепами. 

Поїзд курсує за маршрутом Скнилів (Україна) – Славкув (Польща). Митне та прикордонне оформлення вантажу проходить на залізничному прикордонному переході Ізов – Грубешів.  
 

Аналогічні рейси будуть організовані й у зворотному напрямку. Зі станції Славко фури прямують до місця призначення вже автошляхом. Водії фур доїжджають до залізничних платформ автобусом.

 

Над проєктом компанія працювала два тижні. Залишились вирішити формальні питання щодо швидкого перетину польського кордону – Укрзалізниця працює над прискоренням процесу.
 

Щоб замовити перевезення вантажівки контрейлерним поїздом з України, потрібно звернутися до філії Центр транспортного сервісу Ліски АТ Укрзалізниця, у зворотному напрямку – до UZ Cargo Poland.

Нагадаємо, з 6 листопада на українсько-польському кордоні через страйк ускладнено рух вантажівок на трьох пунктах пропуску: Краківець – Корчова, Рава-Руська – Хребенне і Ягодин – Дорогуськ. У чергах стоять тисячі фур. 23 листопада страйкарі заблокували для вантажівок четвертий пункт пропуску – Шегині. 

Серед основних вимог – повернення практики дозволів для українських перевізників, скасованої угодою з ЄС до 30 червня 2024 року. Протестувальники хочуть, щоб угода була розірвана, а дозвільний режим перетину кордону відновили з 1 січня.
 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp