В Метінвесті заявили про проектування сталевого кварталу для Бахмута

В Метінвесті заявили про проектування сталевого кварталу для Бахмута

Фото: скріншот відео

Рашисти практично знищили Бахмут

Концепція відновлення кварталу розроблятиметься з дотриманням усіх вимог містобудування та безбар’єрності і відповідатиме сучасним світовим тенденціям, повідомили в компанії Ахметова.

Компанія Метінвест-СМЦ безкоштовно розробить концепцію відбудови зруйнованого росіянами кварталу в місті Бахмут (Донецька область). Про це повідомила пресслужба групи Метінвест в четвер, 7 грудня.

“Метінвест-СМЦ, збутова компанія групи Метінвест, безкоштовно розробить концепцію відбудови зруйнованого росіянами кварталу в Бахмуті за проєктами Сталевої мрії. Це друге після Маріуполя місто, що зголосилося відновлювати житло з використанням prefab-рішень – технології, в якій використовуються попередньо виготовлені на заводах сталеві елементи споруд”, – говориться в повідомленні.

В компанії зазначили, що в кварталі Ювілейний площею 85,7 га мешкало понад 17,5 тисяч людей. Там було розташовано 94 житлових будинкана 5-10 поверхів, п’ять дитячих садків, дві школи, кінотеатр та універсам. Наразі ступінь руйнування будівель у Ювілейному оцінюється в 70%.

“Концепція відновлення кварталу розроблятиметься з дотриманням усіх вимог містобудування та безбар’єрності і відповідатиме сучасним світовим тенденціям. Презентація концепції планується наприкінці лютого 2024 року”, – уточнила пресслужба Метінвесту. 

За словами керівниці проєктного офісу будівельного сектору Метінвест-СМЦ Тетяни Скрипки, група готова постачати сталь для відбудови.

“Метінвест готовий постачати  для відновлення сталь, а ми – надати весь наш досвід та експертизу, щоб після перемоги можна було відразу розпочинати будівництво”, – зазначила вона.

Нагадаємо, у жовтні повідомлялося, що група Метінвест запропонувала Prefab-рішення, яке дозволить вдвіче швидше відбудувувати зруйноване під час війни житло. Зокрема, ця технологія передбачає, що будівля зводиться з готових великих елементів заводського виробництваза готовими проектами. Наразі розробленопроєкти 13 типів будівель зі сталі висотою до восьми поверхів, або 200 готових проєктів,враховуючи різні варіанти дизайну, планування та поверховості.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp