Уряд Кіпру зобов’язав місцеві банки припинити всі операції з рублем

Уряд Кіпру зобов’язав місцеві банки припинити всі операції з рублем

Фото: greekcitytimes

Влада Кіпру дала вказівку банкам острова припинити операції з рублем

Це відбувається під час розслідування випадків обходу росіянами міжнародних санкцій із залученням кіпрських компаній.

Уряд Кіпру дав вказівку банківському сектору острова припинити всі операції з рублем. Про це у вівторок, 5 грудня, пише Cyprus Mail.

Зазначається, що відповідне рішення було ухвалене через рішення США направити до цієї країни команду співробітників ФБР та Агентства по боротьбі з фінансовими злочинами (FinCen) для участі у розгляді 29 судових справ, пов’язаних з обходом санкцій щодо Росії. 

“Місцеві банки зобов’язані припинити всі операції з російським рублем. Також розпочалися  перевірки у місцевих юридичних компаніях через можливі зловживання процедурою прискореної реєстрації бізнесу для росіян, що дало їм можливість у прискореній формі отримувати посвідку на проживання, дозвіл на роботу та податкові пільги”, – йдеться у повідомлені. 

Раніше міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) оприлюднив доповідь під назвою Cyprus Confidential, у якій повідомив про факти корупції та порушення міжнародних санкцій на Кіпрі. Розслідування, окрім іншого, стосувалося інвестицій російських підприємців на острові та видачі “золотих” паспортів.

Кіпрська влада в прагненні відбілити репутацію острова як ділового та фінансового центру створила підрозділ для контролю за дотриманням режиму міжнародних санкцій.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Туреччина часто є проміжним пунктом призначення для російських компаній.

Країни G7 накладуть санкції на російські алмази – Reuters

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp