Київський бізнес-центр Парус змінив власника

Київський бізнес-центр Парус змінив власника

Фото: officefinder.com.ua

Київський хмарочос Парус офіційно змінив власника

Бізнесмен Максим Кріппа став єдиним бенефіціаром ТОВ Передові технології плюс, яке володіє БЦ Парус в Києві.

Компанія забудовника Вадима Столара продала відомий бізнес-центр Парус на перетині вул. Мечнікова та бул. Лесі Українки в Києві компанії Максима Кріппи, власника кіберспортивної команди NAVI. Відповідне рішення Антимонопольний комітет України ухвалив 30 листопада.

 

“Надано дозвіл ТОВ ОЛА ФАЙН на придбання частки у статутному капіталі ТОВ ПАРУС ХОЛДІНГ, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства”, – йдеться у повідомленні АМКУ.

 

5 грудня, за інформацією аналітичної системи Contr Agent, фірму ОЛА ФАЙН, що належить венчурному фонду Арс Кепітал Максима Кріппи, додали до списку засновників Парус Холдінга. Це холдингова компанія, яка володіє ТОВ Передові технології плюс – безпосереднім власником будівлі торговельно-офісного комплексу Парус у центрі Києва.

 

Попередніх власників – Вадима Столара та його колишню дружину Інну Майструк – виведено з переліку бенефіціарів обох компаній.

 

Максим Кріппа до останнього часу був маловідомим бізнесменом, засновником десятка компаній, які займаються торгівлею, рекламою та виробництвом програмного забезпечення. На початку 2022 року він став офіційним власником української кіберспортивної команди NAVI. Крім того, в його будинку в Броварах було зареєстровано компанію Смартленд, яка більш ніж за 1 млрд гривень придбала київський готель Дніпро.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp