На Львівщині запустили нову високодебітну свердловину

На Львівщині запустили нову високодебітну свердловину

Фото: ukrnafta.com

На Західній Україні запустили нову нафтову свердловину

Компанія завила про запуск нової високодебітної свердловини. До кінця року на цьому ж родовищі мають бути побудовані ще три свердловини.

ПАТ Укрнафта запускає в роботу нову свердловину у Західній Україні з початковим добовим дебітом нафти 25-30 тонн. Про це у понеділок, 4 грудня, повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що ціллю буріння свердловини стала розвідка запасів у стрийських відкладах. Роботи провели в стислі терміни: стовбур загальною протяжністю 1244 метри пробурили всього за 32 доби.

“В процесі будівництва об’єкту відкрили проєктний горизонт та за допомогою геофізичних досліджень встановили його перспективність в плані нафтовидобутку”, – зазначив директор Укрнафти Сергій Корецький.

Наразі здійснили перфорацію покладів в інтервалі 1085-1122 метрів, це близько 30% від загальної товщі нафтонасичених пластів стрийських відкладів.

Відбувається процес освоєння. Початковий дебіт нафти – 25-30 тонн на добу.

В Укрнафті зазначили, що це вже третя свердловина, пробурена компанією у 2023 році в межах одного конкретного родовища, і друга з них створена в партнерстві з ТОВ БК Горизонти. До кінця року на цьому ж родовищі мають бути побудовані ще три свердловини.

Нагадаємо, рік тому Україна “націоналізувала” п’ять великих компаній, серед яких була Укрнафта. Відповідне рішення було ухвалено 5 листопада під час засідання Ставки верховного головнокомандувача.

А у листопаді цього року Укрнафта заявила про рекордний прибуток. Прогнозована виручка компанії за підсумками 2023 року буде на рівні 95 млрд гривень, що вдвічі перевищить середньорічний дохід за останні 10 років.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp