Bloomberg: Цукерберг продав акції Meta – уперше за два роки

Bloomberg: Цукерберг продав акції Meta - уперше за два роки

Цукерберг уперше за два роки продав акції Meta

У листопаді цього року різні організації, пов’язані з Цукербергом, продали майже 682 тис. акцій Meta на суму майже $185 млн.

Марк Цукерберг уперше з листопада 2022 року продав акції своєї компанії Meta Platfroms Inc. на тлі зростання їх котирувань, ідеться в документах, поданих до Комісії з цінних паперів і бірж. Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що в листопаді цього року різні організації, пов’язані з Цукербергом, продали майже 682 тис. акцій Meta на суму майже $185 млн.

Повідомляється також, що ринкова вартість Meta з початку року до кінця листопада зросла на 172% – це рекордні темпами серед найбільших ІТ-компаній США, за винятком Nvidia Corp. Ціна акцій наближається до історичного максимуму, зафіксованого у 2021 році.

Bloomberg  повідомляє, що Цукерберг, як і раніше, володіє приблизно 13% Meta. Його статки оцінюють у $117,7 млрд.

Нагадаємо, раніше у Meta запевнили, що український контент в Facebookта Instagram не модерують з Москви, але пізніше – в розпал війни Росії проти України – назвали Київ “частиною Росії”.

Іспанські ЗМІ подали проти Meta позов на $600 млн

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp