“Архітектурно-інженерний колегіум А+” – новий освітній комплекс на правому березі міста Києва.

У вересні 2024 року у ЖК “Файна Таун” відкриє свої двері нова надсучасна школа “Архітектурно-інженерний колегіум А+”.

Цей заклад є продовженням відомої освітньої мережі А+, яку все частіше батьки обирають для навчання своїх дітей.

“Школи і садочки мережі А+ унікальні, як і наші учні. Вступаючи в А+, ви стаєте частиною великої спільноти. Наші діти “проживають” в школі багато років, і ми робимо все, щоб зробити це життя насиченим, допомогти реалізувати свій потенціал як академічний, так і творчий, соціальний”, – каже генеральний директор мережі, пані Т. Шаповалова.

Будівля школи стане справжньою альма-матер майбутніх інженерів, архітекторів, ІТ-спеціалістів, а також, безперечно, буде ще одною прикрасою нашого міста.

“Слово «колегіум» означає товариство, співдружність, об’єднання. Саме таким ми бачимо наш майбутній заклад освіти. Саме тому в назву школи покладено це поняття”.

Архітектори проєкту зробили все, щоб учні школи надихалися не лише від процесу навчання, а й від кожного елементу простору закладу.

Central Hall

1

 

Дворівневий атріум – головний центральний вхід колегіуму. Саме тут природа поєднується з архітектурою, адже в центрі пускає коріння величезне живе дерево  – символ сили та росту! Тут діти будуть збиратися для проведення занять, педагоги – для обговорення планів навчального процесу. Сучасне кафе з ексклюзивною стелею, на якій зображено мапу Києва, пригощатиме відвідувачів запашною кавою.

Творчий медіа хол: де мистецтво зустрічає технології

Творчий медіа хол – це місце, де мистецтво оживає завдяки передовим технологіям. Він об’єднує у собі найсучасніші AV-технології, театральну систему, професійне освітлення та ідеальну акустику. Це приміщення, які призначено для різноманітних заходів: виступів, лекцій, театральних вистав і навіть екзаменів. Тут усе підготовлено для створення найкращого звукового та візуального досвіду. До комплексу медіахолу входять також гримерки, репетиційні кімнати, студійні приміщення, де кожен зможе розвивати свій талант і вдосконалювати навички.

Sports arena

Спортивні локації АІК – це професійні спорядження високого стандарту, багатофункціональність та комфорт для учнів. Три спортивні зали для розвитку фізичних здібностей майбутніх чемпіонів.  Танцювальні та фітнес-студії для гармонійного та активного позашкільного життя. І, безумовно, комфортні та сучасні роздягальні.  

Educational hub

1

 

Сучасна освітня парадигма покладає акцент на проєктне навчання та міждисциплінарний підхід. Робочий простір АІК об’єднує в собі зручні навчальні аудиторії, універсальні студії, приміщення для коворкінгу,  майстерні по роботі з деревом і металом, 3D-друкарню, новітні лабораторії хімії, фізики, біології, гончарну майстерню. Це місце, де інновації стають живими, а майбутні винахідники знаходять відповіді на найскладніші запитання.

The Roof

Родзинка колегіуму – величезна тераса для навчання і відпочинку з краєвидами на мальовничий Київ. Озеленення тераси створює атмосферу природної краси прямо в центрі міста. Функціонально тераса зонована під різні види активностей, у тому числі обладнана меблями для проведення занять на свіжому повітрі. 

Їдальня

Щоб запропонувати учням та вчителям оптимальний гастрономічний досвід, в АІК врахували такі фактори: дизайн та меблі з максимально продуманим комфортним розміщенням для зручного та приємного приймання їжі, простір з великою кількістю світла та вентиляцією. Окрема гордість – різнопланове меню, підібране шкільним нутриціологом, що пропонує здорове та різноманітне харчування.

Відпочинкові зони рекреації: Relax – hall

1

 

На другому, третьому і четвертому поверхах АІК знаходяться просторі зони рекреації, створені для відпочинку та проведення позаурочних заходів. Ці зони відзначаються особливою атмосферою та комфортом, дозволяючи учням як відпочивати на перервах, так і усамітнитися з книгою або провести консультацію з вчителем.

Закрита власна територія: Closed area

Безпека – один із пріоритетів будь-якого закладу освіти. Саме тому вся територія школи знаходиться під цілодобовою охороною та відеонаглядом, а доступ до школи чи садочка обмежений трирівневим захисним контуром.

Укриття: Carefree dom

АІК має безпечне укриття, де учні перебуватимуть у комфорті та затишку! Його побудовано із високоякісних матеріалів, які забезпечують стійкість до надзвичайних ситуацій. Тут є всі зручності, щоб продовжити навчання без перерв, включаючи доступ до необхідного обладнання та інтернету. Пріоритет А+ – це безпека та неперервність освіти для учнів.

1

 

“Ми вже проводимо зустрічі з майбутніми учнями й батьками і бачимо великий попит на вступ до колегіуму. Радіємо з того, що маємо можливість відкривати заклади освіти в такий непростий час. Впевнені, що наші діти гідні мати щасливе дитинство та можливості для свого подальшого становлення”.