Маск нецензурно облаяв компанії, які відмовилися від реклами в Х

Маск нецензурно облаяв компанії, які відмовилися від реклами в Х

Маск “послав” компанії, які відмовилися від реклами в Х

Через тривалий бойкот соціальна мережа Х може збанкрутувати, визнав американський бізнесмен.

 

Американський мільярдер, власник соцмережі Х Ілон Маск грубо відгукнувся про компанії, які відмовились від розміщення реклами на цій платформі після антисемітського скандалу, в який він втрапив. Про це повідомляє The New York Times.

 

На саміті DealBook у Нью-Йорку в середу, 29 листопада, Маск вибачився за свій допис, у якому він підтримав антисемітську теорію змови, але заявив, що рекламодавці намагалися його “шантажувати”. Його послання до цих брендів було простим: “Не рекламуйте”, він кілька разів використав ненормативну лексику щодо рекламодавців.

 

Маск визнав, що через тривалий бойкот соцмережа Х може збанкрутувати, проте припустив, що в краху громадськість звинувачуватиме бренди, а не його.

 

Мільярдер додав, що, озираючись назад, він не повинен був відповідати на той конкретний допис, і “повинен був написати більш докладно, що я мав на увазі”.

 

“Я віддав заряджену рушницю тим, хто мене ненавидить, і тим, хто є антисемітом, і за це я дуже шкодую”, – додав Маск.

Нагадаємо, кілька великих американських компаній, зокрема, Apple та Disney, заявили, що зупиняють свою рекламу на платформі X, після того, як Маск підтримав у соцмережі антисемітський допис.

Після звинувачень в антисемітизмі Маск здійснив поїздку до Ізраїлю, де зустрівся з президентом Ізраїлю Ісааком Герцогом та прем’єр-міністром Біньяміном Нетаньяху.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp