Грецькі танкери скоротили кількість перевезень нафти з Росії – ЗМІ

Грецькі танкери скоротили кількість перевезень нафти з Росії - ЗМІ

Фото: Getty Images

Росія все ще залежить від допомоги іноземних операторів суден

Bloomberg зазначає, що грецькі танкери перевезуть лише 15 вантажів флагманської російської нафти Urals.

Грецькі власники нафтових танкерів вирішили скоротити обсяги російської сирої нафти, яку вони перевозять. Про це повідомляє інформагентство Bloomberg.

За даними агентства, цього місяця кількість грецьких нафтових танкерів, які прямуватимуть до РФ, скоротиться на чверть порівняно з минулим місяцем і на 60% порівняно з червнем.

ЗМІ зазначає, що Росія все ще залежить від допомоги іноземних операторів суден, щоб доставити всі свою нафту на світовий ринок.

Інформагентство вважає, що грецькі танкери перевезуть лише 15 вантажів флагманської російської нафти Urals, завантаженої з портів Балтійського та Чорного морів у листопаді. Тоді як у жовтні їх було 20.

ЗМІ нагадало, що міністерство фінансів США раніше відправило власникам танкерів листи з проханням пояснити, що вони зробили для дотримання граничного рівня цін на російську нафту. Представники двох афінських компаній заявили, що вони “діють обережно, оцінюючи ситуацію”.

Як ми вже писали, Мінфін США розіслав листи з попередженням про тюремне ув’язнення в разі порушення цінової стелі для російської нафти 30 фірмам, що контролюють до сотні нафтових танкерів.

Найбільші грецькі компанії припинили транспортування нафти з Росії – ЗМІ

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp