США пригрозили компаніям тюрмою за порушення цінової стелі для нафти з РФ

США пригрозили компаніям тюрмою за порушення цінової стелі для нафти з РФ

Фото: Reuters

США наприкінці жовтня – на початку листопада почали посилювати санкційні заходи

Bloomberg зазначає, що Вашингтон підкріпив листи санкціями проти кількох конкретних суден та їхніх компаній-власників.

Мінфін США розіслав листи з попередженням про тюремне ув’язнення в разі порушення цінової стелі для російської нафти 30 фірмам, що контролюють до сотні нафтових танкерів. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на копії цих листів та на інформацію менеджерів двох страхових компаній.

“Мінфін США просив надати велику інформацію і документацію про постачання і причетні до них організації. Мінфін погрожував тюремним ув’язненням, якщо одержувачі не виконають вимоги в повному обсязі”, – йдеться в повідомленні.

Влада США підкріпила листи санкціями проти кількох конкретних суден та їхніх компаній-власників, більшість із яких належать державній російській танкерній компанії Совкомфлот.

Зазначимо, що з липня 2023 року відомі численні випадки, коли основний російський сорт Urals почав продаватися дорожче за встановлене G7 та Євросоюзом обмеження в 60 доларів за барель.

США наприкінці жовтня – на початку листопада почали посилювати санкційні заходи: ввели санкції проти п’яти танкерів. Чотири з них пов’язані з Совкомфлотом, один належить турецькій компанії.

Нагадаємо інформагентство Reuters повідомило, що російські нафтовики почали відчувати складнощі з пошуком танкерів під свої барелі після того, як США почали вводити санкції проти “тіньового флоту” Кремля і запустили розслідування, яке охопило три десятки суднових перевізників у всьому світі.

Найбільші грецькі компанії припинили транспортування нафти з Росії – ЗМІ

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp