Проєкт Метінвесту здобув гран-прі Effie Awards Ukraine

Проєкт Метінвесту здобув гран-прі Effie Awards Ukraine

Фото: пресслужба Метінвесту

У рамках проекту виробили та продали браслети з останньої сталі комбінату Азовсталь

Проєкт “Азовсталь. Символ незламності” було реалізовано наприкінці 2022 року. В його рамках з останньої довоєнної партії сталі комбінату Азовсталь виготовили браслети, розпродали їх, а гроші віддали на Армію дронів.

Українська комісія міжнародної нагороди в галузі рекламно-маркетингових комунікацій Effie Awards присудила головний приз проєкту “Азовсталь. Символ незламності”. Про це повідомляє пресслужба компанії Метінвест, що займалася реалізацією проекту.

В рамках проєкту з останньої сталі зруйнованого та захопленого рашистами комбінату Азовсталь було вироблено обмежену кількість браслетів. Їх продали, а отримані понад 300 млн грн передали на Армію дронів.

“Ідея виникла восени 2022 року, на той момент увесь світ знав про Азовсталь – останню фортецю Маріуполя. Для кожного українця назва комбінату стала символом мужності й незламності оборонців України. З останньої довоєнної партії сталі комбінату, яку надала група Метінвест, виготовили 100 000 унікальних браслетів. Їх було розпродано в 44 країнах світу, вони з’явилися у світових громадських діячів, політиків та зірок. На допомогу Україні зібрали понад 300 млн грн. Участь Метінвесту в проєкті була частиною міліарної ініціативи Сталевий фронт Ріната Ахметова”, – говориться в повідомленні Метінвесту.

В пресслужбі додали, що проєкт “Азовсталь. Символ незламності” став можливим завдяки співпраці групи Метінвест, UNITED24 та агенції Gres Todorchuk.

“Дизайн браслетів розробив ювелірний дім SOVA, Нова пошта забезпечила доставку, а Rozetka – продаж браслетів”, – вказали автори повідомлення.

Нагадаємо, про виготовлення браслетів в рамках проєкту “Азовсталь. Символ незламності” було повідомлено у жовтні 2022 року. В першій половині грудня того ж року проект було завершено.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp