У Кpoпивницькoму почав працювати перший McDonald’s

У Кpoпивницькoму почав працювати перший McDonald’s

Фото: Точка доступу

McDonald’s відкрив ще один ресторан в Україні

Перший McDonald’s на Кіровоградщині відкрили 13 листопада 2023 року. Він знаходиться в Олександрії.

У Кропивницькому у центрі міста почав працювати перший McDonald’s. Про це у понеділок, 27 листопада повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що це другий ресторан швидкого харчування у області. 

“Кропивницький поповнив перелік обласних центрів Україні, де присутня мережа McDonald’s. Таким чином було створено робочі місця для близько 100 працівників – команди ресторану”, – зазначили у компанії. 

Повідомляється, що заклад має площу понад 470 м², для гостей є 123 місця у залі та 122 на терасі, а поруч з рестораном – дитячий майданчик. Усередині працюють 10 цифрових терміналів самообслуговування.

“Згідно з розширеними правилами безпеки, під час повітряної тривоги заклад зачинятиметься”, – попередили представники компанії. 

Там наголосили, що завдяки розташуванню у самому серці країни, посередині траси М-30, що об’єднує схід і захід України, ресторан особливо зручний для тих, хто в дорозі.

Раніше мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s відкрила перший заклад у Кіровоградській області – в місті Олександрія. 

Раінше повідомлялося, що McDonald’s відкрив в Україні перший заклад біля автотраси. Він розташований  біля дороги М-06 Київ-Чоп у Житомирській області за 127 км від Києва.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp