Доглядач парку в США заповів місту майже $4 млн

Доглядач парку в США заповів місту майже $4 млн

Фото: Скріншот

Джеффрі Голт заповів усі свої статки Гінсдейлу

Джеффрі Голт, який помер у червні у віці 82 років, залишив 3,8 мільйона доларів місту Гінсдейл.

Джеффрі Голт, який працював доглядачем кемпінгу для пересувних будинків у Гінсдейлі, штат Нью-Гемпшир, заповів місту майже $4 млн. Про це повідомляє AP.

Зокрема, чоловіка, який насправді виявився мільйонером, мешканці міста могли бачити в поношеному одязі. Він завжди займався звичайними справами і ніколи не виділявся. Голт також працював на підробітках, але рідко виїжджав за межі міста.

Незважаючи на те, що американець викладав водіння старшокласникам, він відмовлявся сідати за кермо автомобіля. Натомість обрав велосипед, а згодом газонокосарку. У його пересувному будинку в парку майже не було меблів – ні телевізора, ні комп’ютера.

На початку цього року Джеффрі Голт помер, і стало відомо, що він залишив місту велику суму грошей.

У його заповіті були короткі інструкції: передати 3,8 мільйона доларів місту Гінсдейл на користь громади у сферах освіти, охорони здоров’я, відпочинку та культури.

“Я не думаю, що хтось уявляв собі, що він був настільки успішним. Я знаю, що в нього було не так багато родичів, але залишити це місту, в якому він жив… Це величезний подарунок”, – сказав Стів Діоріо, голова міської виборчої ради.

Найкращий друг Голта, Сміт, колишній законодавець штату, який став розпорядником його майна, дізнався про його багатство в останні роки.

Він знав, що його приятель, який помер у червні у віці 82 років, мав різноманітні інтереси, наприклад, колекціонував іграшкові автомобілі та потяги. Він також збирав книги з історії, серед його улюблених тем були Генрі Форд і Друга світова війна. Голт також мав велику колекцію платівок, включаючи Генделя і Моцарта.

Сміт також знав, що Голт, який раніше працював менеджером з виробництва на млині, зумів заробити непогані гроші, які потім вклав у кілька фондів.

Джеффрі зізнався Сміту, що його інвестиції йдуть краще, ніж він очікував, і він не знає, що робити з грошима. Той запропонував йому подумати про місто.

“Я був трохи ошелешений, коли дізнався, що всі гроші пішли на місто”, – сказав він.

[embedded content]

Раніше повідомлялося, що Брюс Вілліс переписав заповіт на 250-мільйонну спадщину.

Житель Канади виграв 36,5 млн доларів і наступного дня пішов на роботу

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp