Виграш у 148 млн фунтів зруйнував життя переможниці

Виграш у 148 млн фунтів зруйнував життя переможниці

Фото: pixabay.com

Виграш налаштував проти переможниці її рідних

Джилліан Бейфорд та її тодішній чоловік виграли в лотерею приз і використали його, щоб допомогти своїм сім’ям – але їхні стосунки з родиною та один з одним швидко зіпсувалися.

Володарка призу Euromillion у розмірі 148 мільйонів фунтів стерлінгів стверджує, що він зруйнував її життя, розірвав стосунки і налаштував проти неї сім’ю. Про це повідомляє Daily Star.

Зокрема, жінка на ім’я Джилліан Бейфорд виграла джекпот разом зі своїм тепер уже колишнім чоловіком Адріаном Бейфордом у 2012 році. Пара розлучилася всього через 15 місяців після виграшу.

Незабаром після цього стосунки переможниці зі своєю сім’єю також зіпсувалися – незважаючи на те, що вона зі свого виграшу подарувала їм 20 мільйонів фунтів стерлінгів.

Вона також допомогла своїй сім’ї, виплативши 700 тисяч фунтів стерлінгів боргу від невдалих бізнес-проектів. Крім того жінка стверджує, що її батько не тільки намагався взяти під контроль гроші, які вона виграла, але й претендував на контроль над її бізнесом.

Джилліан додала, що й дала батькам гроші на купівлю квартири в Карнусті, Шотландія, і нового автомобіля. До того вони жили в автофургоні.

Однак, її родичам цього здалося мало, тому вони продовжували просити все більше і більше грошей. Тож вона дала братові ще 800 тисяч фунтів стерлінгів на бізнес – але після їх отримання, за її словами, вони перестали з нею розмовляти.

“Це засмучує і засмучує. Гроші повинні були зробити всіх щасливими. Але вони стали вимогливими та жадібними. Вони (моя сім’я) втратили зв’язок із тим, звідки вони прийшли. У день нашого виграшу в мого батька і брата були борги в розмірі 700 000 фунтів стерлінгів. Це було перше, за що ми заплатили. Родині Адріана довелося чекати кілька тижнів, але мої батьки й брат були першими. Вони отримали свої машини і будинки раніше за всіх”, – сказала вона, додавши, що, родичі посварилися з нею через статтю в газеті, яка поставила в незручне становище її батьків.

Раніше повідомлялося, що канадець виграв джекпот у розмірі $36,5 млн у лотерею Lotto Max і повернувся на роботу.

Помилка продавця призвела до великого джекпоту в лотереї Мічигану

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp