У Криму виставили на продаж активи Коломойського

У Криму виставили на продаж активи Коломойського

Фото: Соцмережі

Все “націоналізоване” майно у Криму буде повернуте українцям

Мова йде про про відпочинковий центр Європа в селищі Партеніт, яке входить до складу Алушти.

Російські окупанти у Криму виставили на продаж активи українського бізнесмена Ігоря Коломойського, які начебто “націоналіовані”. Про це повідомляє ТАРС у п’ятницю, 24 листопада.

Мова йде про про відпочинковий центр Європа в селищі Партеніт, яке входить до складу Алушти. Його початкова вартість складає 446 млн російських рублів (понад 5 млн доларів – ред.).

“Крім самого центру площею понад 8,7 тисячі кв м, у лот увійшли розташовані поруч басейни, котельня, гуртожиток для персоналу та протизсувні підпірні стіни. Для участі в аукціоні необхідно внести завдаток 223,2 млн рублів. Прийом заявок завершується 14 грудня, аукціон пройде 18 грудня”, – йдеться в повідомленні.

Агентство зазначає, що зараз через нього точиться суперечка з попереднім власником ТОВ Транспорт Логістик – компанія вимагає визнати незаконним рішення про “націоналізацію” своєї нерухомості.

Нагадаємо, у жовтні в Криму на фейковому аукціоні “продали” квартиру, яка належить родині президента України Володимира Зеленського.

А у вересні в Криму вперше продали “націоналізовані” об’єкти, які належать громадянам України. Тоді за них було отримано понад 800 млн рублів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp