Виробник будматеріалів Knauf потрапив до списку спонсорів війни

Виробник будматеріалів Knauf потрапив до списку спонсорів війни

Фото: Knauf

Минулого року компанія Knauf внесла до бюджету РФ близько 117 млн доларів

Найбільшого німецького інвестора у будівельній галузі Росії Knauf внесено до переліку міжнародних спонсорів війни.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів тероризму німецького виробника будівельних матеріалів Knauf. Про це повідомила пресслужба НАЗК.

 

Зазначається, що лише за 2022 рік компанія сплатила до бюджету РФ близько 117 млн доларів. Крім того, Knauf активно сприяє мобілізації в Росії, відправляючи своїх співробітників на війну проти України.

 

Загалом, з 1993 року німецька компанія вклала в економіку Росії понад 1,65 млрд євро. Knauf представлена у РФ 10 дочірніми підприємствами, 20 заводами та майже 30 ресурсними центрами.

 

Кількість співробітників німецького виробника будматеріалів в Росії налічує 4000 осіб. Сьогодні Knauf – найбільший німецький інвестор у будівельній галузі РФ.

 

Компанія також має діючі потужності з виробництва акустичних стельових плит та підвісних систем в Спеціальній економічній зоні Алабуга (Татарстан), на території якої організовано російське виробництво БПЛА Shahed-136.

 

Співвласник компанії Ніколаус Вільгельм Кнауф протягом 23 років (з лютого 1999-го по березень 2022 року) мав статус почесного консула РФ, з представництвом, наділеним повноваженнями почесного консульства у Нюрнберзі.

 

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну компанія офіційно дала зрозуміти, що не бачить причин залишати ринок країни-агресора.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp