Помилка продавця призвела до великого джекпоту в лотереї Мічигану

Помилка продавця призвела до великого джекпоту в лотереї Мічигану

Фото: North Carolina Education Lottery

Чоловік виграв лотерею, купивши квиток Lucky for Life

Переможець сказав, що планує використати свої призові гроші на подорожі та примножити свої заощадження.

Чоловік зі штату Іллінойс розповів, що помилка продавця в магазині призвела до того, що він виграв приз у розмірі 25 тисяч доларів на рік довічно. Про це повідомляє UPI.

Зокрема, 60-річний Майкл Сопейстал розповів представникам Мічиганської лотереї, що він любить купувати квитки Lucky for Life (Щасливий на все життя) щоразу, коли відвідує Мічиган. Щасливий квиток він придбав на заправці.

“Я приїжджаю до Мічигану кожні кілька тижнів, щоб поїсти в моєму улюбленому ресторані, і я завжди купую квиток Lucky for Life на 10 або 20 тиражів, поки я тут”, – сказав він.

Приїхавши цього разу, чоловік попросив у продавця квиток на десять різних розіграшів, але той випадково надрукував квиток з десятьма рядками для одного розіграшу, але Майкл сказав йому, що все одно хоче його отримати.

Квиток Сопейстала з заправки GoLo збігся з усіма п’ятьма білими кульками в тиражі від 17 вересня: 11-15-17-24-48.

“Одного ранку я перевірив свій квиток і побачив, що виграв 25 000 доларів на рік довічно. Я одразу ж почав думати про те, що я можу зробити з цими грошима, і чи хочу я взяти одноразову суму або ануїтет. Це було дивовижне відчуття”, – сказав він.

Нещодавно чоловік відвідав штаб-квартиру лотереї, щоб забрати свій приз. Він вирішив отримати свій виграш у вигляді одноразової виплати у розмірі 390 тисяч доларів США, а не у вигляді ануїтетних виплат по 25 тисяч доларів на рік протягом 20 років або довічно.

Раніше повідомлялося, що жінка з Північної Кароліни виграла в лотерею приз у розмірі 100 000 доларів.

У Китаї чоловік втратив джекпот в розмірі п’ять млн юанів

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp