У ДТЕК заявили про приєднання до антикорупційної ініціативи

У ДТЕК заявили про приєднання до антикорупційної ініціативи

Фото: ДТЕК

Максим Тимченко розповів, що означає приєднання ДТЕК до PACI

Приєднання до антикорупційної ініціативи PACI означає додаткові зобов’язання щодо дотримання її принципів, зазначили у компанії.

Група ДТЕК стала першою українською компанією, яка приєдналася до ініціативи Партнерство проти корупції Всесвітнього економічного форуму (PACI). Про це пресслужба енергохолдингу повідомила у середу, 22 листопада.

“Ставши членом головної антикорупційної платформи, ДТЕК об’єднується з найбільшими компаніями світу в низці ініціатив щодо запобігання та боротьби з хабарництвом і корупцією. Водночас ДТЕК поділиться унікальними досвідом про те, як компанії можуть боротися з корупцією в умовах повномасштабної війни”, – йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що приєднання до антикорупційної ініціативи означає додаткові зобов’язання щодо дотримання принципів PACI.

“Приєднання до PACI ще раз демонструє нашу цілковиту відданість справі подолання корупції та допомоги у розбудові нової України. Партнерство з найбільшими компаніями світу в рамках цієї ініціативи є важливим кроком вперед для українського бізнесу та може принести розуміння широкій світовій аудиторії про те, як перемогти корупцію в найскладніших обставинах”, – заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.

Раніше стало відомо, що ДТЕК і аудиторська фірма KPMG розробили проект для контролю міжнародної допомоги для енергетичної галузі.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp