У Китаї чоловік втратив джекпот в розмірі п’ять млн юанів

У Китаї чоловік втратив джекпот в розмірі п’ять млн юанів

Фото: pixabay.com

Продавець випадково не роздрукував лотерейний квиток

Жодна зі сторін не оскаржила рішення суду, і власник лотерейного магазину виплатив компенсацію.

Місцевий суд зобов’язав власника лотерейного магазину в провінції Цзянсу виплатити клієнту понад 240 тисяч юанів ($33 000) за те, що він не надрукував лотерейний квиток, який міг би призвести до виграшу джекпоту в розмірі 5 мільйонів юанів ($685 000). Про це повідомляє ChinaDaily.

Відомо, що інцидент стався, коли клієнт на прізвище Лі замовив лотерейний квиток через WeChat і оплатив його через платіжну систему. Однак власник лотерейного магазину на прізвище Чжан забув роздрукувати квиток з обраними чолоіком номерами.

В результаті ця помилка призвела до того, що Лі втратив джекпот у розмірі понад 685 000 доларів США. Результати лотереї показали, що десять цифр, які він вибрав, збіглися з виграшними номерами.

Суд визнав, що те, що Чжан не надрукував квиток, є недбалістю, і притягнув його до відповідальності за компенсацію.

Суд також визнав недбалість Лі в тому, що він не зробив відповідних нагадувань і не закликав Чжана роздрукувати квиток. Лі був визнаний частково відповідальним за власні збитки і, таким чином, йому було призначено пропорційну частку відповідальності.

Раніше повідомлялося, що в італійському місті Сенігалія бездомний виграв 37 тисяч євро у лотереї і не зміг їх забрати через відсутність картки медичного страхування.

Британець виграв у лотерею 70 млн доларів

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp