АРМА виявило в Україні мережі магазинів із російськими власниками

АРМА виявило в Україні мережі магазинів із російськими власниками

Фото: lb.ua

АРМА відшукало активи української мережі магазинів із власниками з Росії

Росіяни організували злочинну схему в тандемі з українськими партнерами для продовження своєї діяльності в Україні.

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів знайшло активи української мережі магазинів, власники якої були фігурантами кримінального провадження через зв’язок із російськими партнерами. Про це повідомила пресслужба АРМА.

 

“Під час опрацювання запиту правоохоронного органу працівники АРМА виявили та розшукали активи фігурантів кримінального провадження, які здійснювали господарську діяльність у взаємодії з РФ та незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території”, – йдеться в повідомленні.

 

Ключові фігуранти справи мають російське громадянство, саме вони в тандемі з українськими партнерами організували злочинну схему для продовження своєї діяльності в Україні в обхід запроваджених санкцій та збереження бізнесу.

 

Підсанкційна юридична особа, бенефіціарними власниками якої є громадяни РФ, вела свої справи в Україні під виглядом інших юридичних осіб, таким чином уникаючи регуляторних заходів.

 

Загалом працівники АРМА виявили в Україні та за її межами 15 одиниць автомобільного транспорту, дев’ять об’єктів житлової та вісім об’єктів нежитлової нерухомості, вісім земельних ділянок, 40 одиниць нематеріальних активів. Також були виявлені грошові кошти у сумі 900 млн гривень та частки у статутному капіталі на майже 4 млн гривень.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp