ДТЕК перевела 900 аварійних бригад енергетиків у посилений режим роботи

ДТЕК перевела 900 аварійних бригад енергетиків у посилений режим роботи

Додатково енергетики напрацювали алгоритм взаємодопомоги

До складу кожної аварійної бригади енергетиків входять від 2 до 5 фахівців. Вони забезпечені необхідною спецтехнікою, повідомили в компанії.

Компанія ДТЕК перевела 914 аварійних бригад енергетиків ОСР ДТЕК Мережі в Києві, Київській, Одеській, Дніпропетровській та Донецькій областях в посилений режим роботи напередодні зими, повідомила пресслужба компанії.

“До складу кожної аварійної бригади енергетиків входять від 2 до 5 фахівців. Вони забезпечені необхідною спецтехнікою: автопідйомниками, пересувними електролабораторіями, землерийною технікою тощо”, – говориться в повідомленні.

У ДТЕК додали, що спрямували 105,6 млн грн на формування додаткового аварійного запасу обладнання для аварійних бригад, щоб в разі негоди чи ворожих атак швидко повертати світло клієнтам.

“Додатково енергетики напрацювали алгоритм взаємодопомоги – у разі необхідності фахівці різних операторів системи розподілу ДТЕК Мережі зможуть прийти на допомогу один одному та оперативно повертати світло в домівки клієнтів”, – зазначили в компанії.

За словами генерального директора компанії ДТЕК Мережі Олександра Фоменко, за 10 місяців у рамках ремонтної та інвестиційної програми компанія відремонтувала або модернізувала 1,7 тис. підстанцій та розподільчих пунктів, 4115 км повітряних ліній та майже 6 тисяч кабельних ліній.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що група ДТЕК завершила заплановані ремонтні роботи на усіх 19 енергоблоках ТЕС перед стартом опалювального сезону. Також в компанії Ахметова повідомили, що загальні витрати під час підготовки до опалювального сезону склали рекордні 20 млрд грн.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp