У ДТЕК зробили заяву відносно колишніх вугільних активів у Росії

У ДТЕК зробили заяву відносно колишніх вугільних активів у Росії

Фото: ДТЭК

Зараз ДТЕК імпортує вугілля з Польщі

Рішення про продаж шахт в Ростовській області РФ було прийнято ще в 2014 році, зазначили у компанії.

Енергохолдинг ДТЕК не володіє жодними активами на території Росії. Про це компанія повідомила у середу, 15 листопада.

“Група ДТЕК остаточно позбулася всіх свої вугільних активів в країні-агресорі в 2021 році. Останні три роки компанія не має до цих активів жодного відношення”, – йдеться у заяві.

У пресслужбі додали, що рішення про продаж шахт в Ростовській області РФ було прийнято ще в 2014 році у зв’язку з незаконною анексією Росією Криму та розв’язанням війни на Донбасі. І з того часу було припинено будь-які інвестиції та капіталовкладення, почався процес виходу з бізнесу.

“Вугільні шахти в Ростовській області ДТЕК Енерго придбало до початку російської агресії, ще в 2011-2012 роках для забезпечення роботи ТЕС”, – нагадали у компанії.

Нагадаємо, ДТЕК вирішила імпортувати 210 тисяч тонн вугілля з Польщі для стабільного проходження опалювального сезону. Перші партії вугілля вже доставили в Україну. Додаткові об’єми вугілля необхідні, що підстрахуватись у разі можливих обстрілів рашистів.

Путін наказав перереєструвати Крименерго після перемоги ДТЕК у Гаазі

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp