Екс-глава Держдепу США увійде до ради директорів Київстару

Екс-глава Держдепу США увійде до ради директорів Київстару

Фото: Getty Images

Майк Помпео буде незалежним невиконавчим директором Київстару

Майк Помпео приєднується як партнер Impact Investments, щойно створеної в США консалтингової та інвестиційної фірми.

Колишній державний секретар США у 2018-2021 роках Майк Помпео увійде до ради директорів мобільного оператора Київстар, як незалежний невиконавчий директор. Про це напередодні повідомила пресслужба компанії VEON Group, яка є основним акціонером Київстару.

“Секретар Помпео приєднується як партнер Impact Investments, щойно створеної в США стратегічної та фінансової консалтингової та інвестиційної фірми, яка прагне розвивати довгострокові партнерські відносини з провідними світовими компаніями в різних галузях і регіонах”, – зазначається у повідомленні.

Коментуючи своє призначення, Майк Помпео заявив, що “з гордістю приєднується до VEON і Київстар.

“Я з гордістю приєднуюся до VEON і Київстар у їхній надзвичайній службі народу України. Я також вітаю материнську компанію Київстар VEON за її лідерство в інвестуванні в Україну та ініціативу Invest in Ukraine NOW (Інвестуйте в Україну ЗАРАЗ). Я переконаний, що вільне підприємництво й інвестиції забезпечать економічне майбутнє та успіх України. Я із нетерпінням чекаю на можливість зробити свій внесок у ці гідні похвали зусилля”, – сказав він.

Ще одним рішенням Київстару стало призначення головою ради директорів компанії гендиректора VEON Group Каана Терзіоглу.

“VEON зробив чіткий вибір – служити Україні через свою дочірню компанію Київстар. Я радий вітати держсекретаря Помпео в Наглядовій раді цієї зіркової компанії, яка має потужну підтримку наших стейкхолдерів у США”, – прокоментував він рішення своєї компанії.

У VEON підкреслили, що “ці зміни у Раді директорів Київстар є відображенням відданості VEON Україні, її відродженню та відбудові” та підтвердили плани інвестування в Україну $600 млн протягом наступних трьох років.

Майк Помпео обіймав посаду 70 держсекретаря США з 2018 по 2021 рік за часів президентства Дональда Трампа. Також він був директором ЦРУ з 2017 по 2018 рік. Раніше він представляв штат Канзас у Палаті представників Конгресу США. Він закінчив військову академію у Вест-Пойнті та отримав ступінь доктора Гарвардської школи права.

Нагадаємо, що міжнародний телеком-холдинг VEON зі штаб-квартирою в Нідерландах, акції якого котируються на американській біржі NASDAQ та європейській Euronext, остаточно та безповоротно покинув російський ринок.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp