ДТЕК наростила імпорт вугілля з Польщі

ДТЕК наростила імпорт вугілля з Польщі

Фото: пресслужба ДТЕК

ДТЕК законтрактувала у Польщі 70 тисяч тонн енергетичного вугілля

Власний вуглевидобуток для компанії залишається пріоритетом, але додаткові партії палива з-за кордону дозволять впевненіше пройти опалювальний сезон, заявив генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв.

Компанія ДТЕК законтрактувала в Польщі 70 тисяч тонн енергетичного вугілля, наростивши таким чином загальний обсяг імпорту вугілля до 280 тис. тонн. Про це повідомила пресслужба енергокомпанії в понеділок, 13 листопада.

“Вугілля необхідне для виробництва електроенергії на ТЕС і, відповідно, для стабільної роботи всієї енергосистеми України.В рамках контрактів передбачено постачання вугілля впродовж усього опалювального сезону, починаючи з вересня цього року і до березня наступного. Так, на сьогодні вже імпортовано та доставлено на теплоелектростанції компанії майже 78 тис. тонн імпортного палива”, – говориться в повідомленні. 

В свою чергу, генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєвповідомив, що його компанія в посиленому режимі готується до зимового сезону.

“Розуміючи усі виклики опалювального сезону, ми не лише посилено ремонтуємо та відновлюємо енергоблоки, продовжуємо на максимумі видобувати вугілля для теплоелектростанцій, але й зміцнюємо тили, де можливо. Для цього сформували запас критичного обладнання на випадок нових обстрілів, забезпечили ТЕС і шахти резервними джерела живлення. Такою підстраховкою є і додаткове імпортне вугілля, яке веземо в Україну”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше у ДТЕК заявили про завершення ремонтів на енергоблоках ТЕС.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp