Заради сталого майбутнього: партнерство Lay’s та українських фермерів

Заради сталого майбутнього: партнерство Lay s та українських фермерів

Фото: надане рекламодавцем

Відповідальне виробництво, збереження навколишнього середовища та технологічні інновації — не віддалене майбутнє, а сьогоденні реалії сучасного українського фермерства.

Співпраця з брендами на кшталт Lay’s, який інвестує інтелектуальні та технологічні ресурси для вирощування якісної продукції, відіграє важливу роль для сталого розвитку та добробуту місцевих аграрних господарств.

Основна ціль Lay’s полягає не лише у виробництві якісної чипсової картоплі, а й у створенні позитивного впливу на сільське господарство та навколишнє середовище. Бренд вважає за свій обов’язок піклуватися про природу, впроваджуючи новітні технології та практики, які допомагають зменшити вплив на довкілля.

Як бренд Lay’s створює продукцію 100% якості в Україні

Впроваджувати ці практики допомагають місцеві фермери-партнери бренду. Вони беруть участь в освітніх програмах, до яких залучає їх бренд, та спільно з Lay’s займаються розробленням довготривалих програм розвитку, спираючись на свій багаторічний досвід, знання української аграрної справи та провідні світові практики.

Цей ґрунтовний і комплексний підхід до відповідального виробництва — сталий фокус на майбутнє як для виробництва Lay’s, так і для українського сільського господарства.

[embedded content]