У Росії почалися проблеми з мобільним інтернетом

У Росії почалися проблеми з мобільним інтернетом

Фото: Соцмережі (ілюстративне фото)

Через брак обладнання у Росії почались проблеми з мобільним інтернетом

За рік у регіонах Росії показник швидкості мобільного інтернету знизився з 20 Мбіт/с до 18,7 Мбіт/с.

Швидкість мобільного інтернету в регіонах Росії знизилася через брак обладнання для стільникових мереж. Про це повідомляє російське видання Известия з посиланням на дані агентства TelecomDaily.

 

Зазначається, що за останній рік швидкість знизилася з 20 Мбіт/с до 18,7 Мбіт/с. Проте в Москві швидкість зросла більш ніж на 20% до 63 Мбіт/с, оскільки тут спрямовані основні інвестиції операторів і конкуренція змушує підвищувати якість зв’язку. У регіонах Росії резервне обладнання не забезпечує якісного зв’язку, тому оператори намагаються підтримувати його шляхом розширення діапазону 4G, використовуючи частоти, спочатку призначені для інших технологій.

 

Гендиректор агентства TelecomDaily Денис Кусков пояснив, що все доступне обладнання для підтримки мобільного зв’язку зосередили в столиці РФ, щоб мінімізувати ризики скорочення швидкості для Москви.

 

“Тут зосереджені федеральні держоргани, великий бізнес. Суб’єкти ж забезпечуються за залишковим принципом”, – сказав він.

 

За словами Кускова, скоротити дисбаланс дає змогу використання частот 4G, а в перспективі вирішити це питання допоможе імпортозаміщення мережевого обладнання. Однак поки невідомо, в які терміни це відбудеться.

 

Зазначається, що проблеми з мобільним інтернетом починаються вже в Підмосков’ї. 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp