Favbet задонатив 4 млн грн на збір UNITED24 Безпечне Небо

Система Безпечне Небо ефективно показала себе у тестовому режимі як проти крилатих ракет, так і проти БПЛА Shahed 136. Під час випробувань у 11 регіонах України вона безпомилково виявила 100% повітряних загроз.

 

Компанія Favbet перерахувала 4 млн грн на проект фандрейзингової платформи UNITED24 Безпечне Небо, покликаний забезпечити сили ППО системою сенсорів ідентифікації повітряних цілей.

 

“Ми як український бізнес розуміємо життєву важливість протиповітряної оборони особливо під час російського енергетичного терору. Своєчасність виявлення ворожої ракети або дрону підвищує ймовірність її знищення. А кожна знищена в повітрі мета – це врятовані життя та вціліла інфраструктура”, – зазначив засновник Favbet Андрій Матюха.

 

Система сенсорів здатна виявляти повітряні цілі, що летять навіть на малих висотах, а також прогнозувати їхній маршрут для подальшої нейтралізації. Завдяки штучному інтелекту система передбачає, звідки можуть виникнути такі загрози.

 

Система Безпечне Небо ефективно показала себе в тестовому режимі проти крилатих ракет, так і проти БПЛА Shahed 136.

 

Під час випробувань у 11 регіонах України вона безпомилково виявила 100% повітряних загроз.

 

Збір на проект Безпечне Небо запустив амбасадор UNITED24 Тімоті Снайдер.

 

“Дрони та ракети, які випускає росія на мирні міста, забирають життя людей і руйнують громадянську інфраструктуру. Кожен внесок на систему ідентифікації повітряних цілей – це крок до захисту українців від терористичних атак. Ми вдячні кожному бізнесу за внески та закликаємо українські та міжнародні компанії приєднатися до збору”, – зазначають у UNITED24.