Урочисте відкриття першого офіційного магазину KitchenAid в ТРЦ “Республіка”

Урочисте відкриття першого офіційного магазину KitchenAid в ТРЦ  Республіка”

Фото: надане рекламодавцем

Володимир Ярославський, видатний український шеф-кухар, був запрошений на участь у відкритті фірмового магазину KitchenAid у ТРЦ “Республіка”.

Урочисте відкриття першого офіційного магазину KitchenAid в ТРЦ “Республіка”

Володимир Ярославський, видатний український шеф-кухар, був запрошений на відкриття фірмового магазину KitchenAid у ТРЦ “Республіка”. Його присутність на заході стала важливою подією для всіх поціновувачів вишуканих страв і кулінарних шедеврів.

На відкритті нового магазину відвідувачів чекала низка захопливих конкурсів та розіграшів цінних призів. Найбільш очікуваний приз — легендарний планетарний міксер KitchenAid Artisan 4,8 л 5KSM185PSEAC, який уже завоював визнання у всьому світі. Гості активно брали участь у розіграші, сповнені азарту та позитивних емоцій.

Але це було ще далеко не все! Справжні кулінарні ентузіасти мали можливість стати учасниками захопливого майстер-класу від самого Володимира Ярославського. У відкритому форматі він готував найсмачніші та найоригінальніші страви, демонструючи свою майстерність та креативність. Вперше гості могли спостерігати, як планетарний міксер KitchenAid додає швидкості та надійності у приготуванні страв.

1

 

На завершення події Володимир Ярославський поділився враженнями:

“Я вже багато років знайомий з брендом KitchenAid, бо користуюсь їхньою технікою у своїх ресторанах – Chef’s Table та Lucky. В рамках співпраці з брендом я маю змогу познайомитися з майже усією технікою від KitchenAid. Для мене — це взірець надійності, практичності та естетики, де кожен прилад досконалий. Я отримую задоволення вранці, коли чайник швидко гріє воду для моєї кави, а тостер з сенсором автоматично вмикається, коли я кладу до нього хліб. На роботі я завжди можу експериментувати з планетарним міксером, у якого є безліч насадок на усі випадки мого кулінарного життя. Справді, ця техніка вражає і я з радістю ділюся цими враженнями, як друг бренду.”

Ми сподіваємось, що всі відвідувачі відкриття фірмового магазину KitchenAid у ТРЦ “Республіка” відчули смак свята та переконались у якості найкращої кухонної техніки у світі. Ця подія залишиться в пам’яті як приємний спогад із яскравими емоціями й новими кулінарними враженнями.