В ДТЕК відзвітували, скільки виробили електроенергії на теплових станціях

В ДТЕК відзвітували, скільки виробили електроенергії на теплових станціях

Фото: пресслужба ДТЕК

ТЕС компанії відпустили майже 12,3 млрд кВтг електроенергії

За 10 місяців поточного року ТЕС компанії відпустили 12,3 млрд кВтгод електроенергії, що еквівалентно середньому споживанню близько 4,1 млн родин протягом року, повідомили в компанії Ахметова.

За 10 місяців 2023 року теплоелектростанції ДТЕК Енерго згенерували в українську енергосистему 12,3 млрд кВтгод електроенергії. Про це повідомила пресслужба енергокомпанії в четвер, 9 листопада. 

“Попри ворожі атаки, теплоелектростанції ДТЕК Енерго продовжують підтримувати надійність української енергосистеми своїми маневровими потужностями. Для цього за 10 місяців поточного року ТЕС компанії відпустили майже 12,3 млрд кВтгод електроенергії, що еквівалентно середньому споживанню близько 4,1 млн родин протягом року”, – говориться в повідомленні.

При цьому, за словами генерального директора ДТЕК Енерго Ільдара Салєєва, разом з початком опалювального сезону ТЕС компанії зазнали чергових хвиль енергетичного терору Росії. 

“Опалювальний сезон розпочався. Як і чергові хвилі енергетичного терору Росії, які наші станції знову відчували і в жовтні, і в листопаді. Все це буде лише підвищувати навантаження на енергосистему, особливо, в піки споживання. Тому енергетики щодня в режимі 24/7 роблять свою роботу і будуть продовжувати посилено працювати, щоб підтримувати надійність теплової генерації та української енергосистеми, адже це – світло та тепло в оселях українців”, – сказав він.

Пресслужба ДТЕК також повідомила, що 7 листопада росіяни обстріляли одну з теплоелектростанцій компаніїу прифронтовій області.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ця енергокомпанія створила запас обладнання на випадок нових російських обстрілів під час опалювального сезону взимку. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp