На Середньому Дунаї відновлено повноцінну навігацію

На Середньому Дунаї відновлено повноцінну навігацію

Фото: Українське Дунайське пароплавство

Відновлено повноцінну навігацію на Середньому Дунаї

Навігацію було закрито 10 жовтня у зв’язку з падінням рівня води в Дунаї, повідомили в Українському Дунайському пароплавстві.

Українське дунайське пароплавство відновило повноцінну навігацію на Середньому Дунаї, де майже місяць тривали обмеження через погодні умови. Про це повідомила пресслужба компанії.

Навігацію було закрито 10 жовтня у зв’язку з падінням рівня води в Дунаї. Каравани УДП були змушені вантажитися на меншу осадку, що позначилося на обсягах перевезень.

У басейні Верхнього Дунаю випали рясні опади. Рівень води поступово піднявся на верхній, а потім і середній ділянці річки. Наразі рівні води на всьому Дунаї робочі, флот вантажиться на повну осадку 2,50-2,70 метра. Сподіваємось, такі умови збережуться і надалі, – йдеться в повідомленні пресслужби сьогодні, 7 листопада.

Повідомляється, що завдяки сприятливим умовам УДП збільшує кількість караванів на Середньому Дунаї.

У вересні компанія розпочала пілотний проєкт – наші баржеві каравани доставляють з України до Сербії руду, на зворотньому шляху завантажують зерно та прямують з ним до Констанци. Рейс тривалий, складний. Проте це можливість працювати за довгостроковими контрактами і максимально завантажити роботою флот. Перші каравани УДП із зерном уже спускаються до Констанци, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Румунія посилює ППО біля кордону з Україною на Дунаї .

Удар Росії по Дунаю: чому обурились румуни

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp